TU GALI BŪTI KITA
SĖKMĖS ISTORIJA!

MES ŽINOME, KAD TU GALI PASIKEISTI IR TAPTI KITA SVEIKOS GYVENSENOS SĖKMES ISTORIJA! PRADĖK GYVENTI SVEIKAI JAU DABAR IR DŽIAUKIS REZULTATAIS.
TAVO ĮPROČIAI PASIKEIS...

VISAM LAIKUI!

MARTYNAS

NUMETĖ 10 kg.

Trenerė Rasa Vilkienė padėjo susidraugauti su sportu ir pradėti žiūrėti, ką dedu į burną. Iš tiesų, svorio metimas man padėjo išsiugdyti atsakomybės jausmą ir discipliną. Pasikeitė ir mamos gaminimo įpročiai. Nuo šiol pas mus namuose rečiau gaminami makaronai, piknaudžiaujama sūrio lazdelėmis ar traškučiais. Drauge su visa šeima mažais žingsneliais ieškome sveikesnių maisto produktų, o ko nežinome – drąsiai klausiame trenerės.

NUMETĖ 25 kg

LIDA

Išmėginau galybę dietų ir svorio metimo programų, tačiau nė viena man nebuvo veiksminga. Jei ir būdavo rezultatas, jis būdavo trumpalaikis, o atsikratyti kilogramai sugrįždavo su kaupu. Ką jau kalbėti apie energiją ir savijautą. Kreipiausi į Rasą po labai daug nesėkmingų ieškojimų. Jau po pirmojo pokalbio ja pasitikėjau. Matėsi, kad žmogus puikiai išmano savo darbą, pasižymi skrupulinga disciplina, kurią įskiepija ir savo klientams, o svarbiausia – nuoširdžiai nori padėti. Prisimenu jos žodžius – „jei sunkiai dirbsite, po pusmečio abi šypsosimės. Mano kasdienybėje atsirado rėžimas. Rasa iš galvos išmušė kvailą mitą, kad negalima valgyti po 6 valandos, arba jei valgysi dažnai – priaugsi svorio.

 Esu labai patenkinta man sudaryta mitybos ir sporto programa, kuri pateisino visus lūkesčius. Labai patinka bendrauti su Rasa Vilkiene, ji labai paprasta ir nuoširdi, viską aiškiai išdėsto ir pakartoja po kelis kartus. Parodo kaip daryti pratimus, prižiūri ar teisingai yra daroma, pagiria ir pamotyvuoja. Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas suteikė galimybę susipažinti su šia nuostabia trenere.

- Giedrė


Rasa davė suprasti, kas yra sveika mityba. Esu dekinga, kad pasiryžau žengti pirmą žingsnį su Rasos pagalba. Esu labai patenkinta man sudaryta mitybos ir sporto programa, kuri pateisino visus lūkesčius. Taip pat labai patinka bendrauti su Rasa Vilkiene, ji labai paprasta ir nuoširdi, pagiria ir pamotyvuoja. Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas suteikė galimybę susipažinti su šia nuostabia trenere. Ačiū Rasai.

- Lina

Štai ką jūs gaunate

INTERNETINIAI SEMINARAI

Seminarų metu visi įsigiję šį specialų paketą galės užduoti jiems rūpimus klausimus ir pasikonsultuoti. Konsultacijų metu Rasa suteiks motyvacijos ir pagalbos prarandant užsidegimą. Seminarai vyks uždarų LIVE transliacijų metu.

MITYBOS PROGRAMA

Kartu su mitybos programa Jūs gaunate visos savaitės receptus suskirstytus kiekvienam dienos metui (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai). Kiekvienas receptas turi apskaičiuotas kalorijas, baltymus, angliavandenius ir riebalus. Taigi, kiekvienos dienos pabaigoje jūs tiksliai žinosite kiek kalorijų suvartojote. Be to, laikantis mitybos programos jūsų nepagaus monotonija, nes galėsite keisti receptus pagal savo poreikius, o išmanioji sistema padės pasirinkti tinkamą receptą. Taip pat, jūs turėsite galimybę atsispausdinti receptus ir pirkinių krepšelius.

SPORTO PROGRAMA

Sporto programoje jums yra sudėliojamos visos savaitės treniruotės. Jūs turite galimybę rinktis, kur norite sportuoti, sporto salėje arba namuose. Sporto programa yra pritaikyta pagal jūsų siekiamą tikslą bei problemines kūno vietas.

VAIZDINĖ SPORTO PROGRAMOS MEDŽIAGA

Prieš kiekvieną treniruotę jums yra pateikiamas aiškus apšilimo aprašymas, o treniruotės pabaigoje - tempimo pratimų vaizdo įrašas. Prie kiekvieno pratimo yra pateikiamos nuotraukos, todėl bus paprasta suprasti, kaip teisingai sportuoti.

KLIENTŲ TIESIOGINĖ PAGALBA IR KONSULTACIJOS SU RASA

Klientų tiesiognę pagalbą gausite kas kartą iškilus klausimams ir neaiškumams. Jūs visuomet galite rašyti el. paštu arba tiesiogiai Rasai per Facebook puslapį.

Tai yra skirta
 


...norinčioms pradėti gyventi sveikai.

...norinčioms numesti svorio.

...norinčioms sutvirtėti.

...nežinančioms, kaip sveikai maitintis.

...nežinančioms kaip taisyklingai sportuoti.

...NORINČIOMS GYVENTI ILGIAU.

ĮSIGYKITE 6 ARBA 12 MĖNESIŲ NARYSTĘ IR PAPILDOMAI GAUKITE...

VIRŠ 200 PAPILDOMŲ RECEPTŲ!

TAI DAR NE VISKAS!

SISTEMĄ REZULTATAMS STEBĖTI!

NORITE MAISTO PAPILDŲ PROGRAMOS? DOVANOJAME!

PARUOŠIME JUMS ASMENINĘ PAPILDŲ PROGRAMĄ!

Kontaktai:
info@rasalifestyle.com


© 2017 RasaLifestyle